Bystrčník » Znovu O Bystrckou kuličku

Sdílet
Znovu O Bystrckou kuličku

Bystrčník 20. 5. 2018 v 19.56 Témata: , , ,

Nedělní odpoledne 20. května bylo v Brně-Bystrci ve znamení cvrnkání do důlku. Na třetí ročník turnaje „O Bystrckou kuličku“ dorazilo hned čtrnáct týmů, převážně tvořených rodiči a dětmi.

„Turnaj byl tentokrát krásný i dramatický zároveň,“ vyjádřila spokojenost jeho hlavní organizátorka Hana Jindrová. „Počasí nám přálo a soutěžící přišli ve výjimečné formě.“

O Bystrckou kuličku 2018

Zábavu, v níž nechyběly napínavé momenty, přinesl místním dětem Klub rodičů a přátel, který podobné akce v Bystrci pořádá už řadu let. O trofej v podobě zelené křišťálové koule se nakonec strhla skutečná bitva.

O Bystrckou kuličku 2018

„Ve finálovém utkání se po rozhodovalo doslova do poslední vteřiny. Diváci si užili vrchol odpoledne přinejmenším stejně jako samotní soutěžící. Nakonec došlo jak na jásot, tak i na slzy,“ popsala závěr soutěže paní Jindrová.

Štěstí nakonec více přálo týmu Skleněnky; druhé místo patřilo družstvu s názvem Víly. Na třetím místě skončili Kumeráci, vítězové předchozích dvou ročníků.

O Bystrckou kuličku 2018

„Všem účastníkům děkujeme za dokonalé výkony. Protože je o soutěž zájem, je docela možné, že její další kolo uspořádáme ještě letos,“ dodala Hana Jindrová.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?