Sdílet
Žebětín žije 9/2011: Zhruba nic

Bystrčník 17. 9. 2011 v 20.47 Témata: , ,

Zářijové číslo žebětínského občasníku si můžete stáhnout z www.zebetin.cz, při jeho zběžném prolistování jsem však nenašel jediný důvod, proč by to měl někdo dělat.

„Abych si provětrala hlavu. Ráda chodím k nám na zahradu, ale v Žebětíně zhruba nikam,“ odpověděla na otázku Kam v Žebětíně nejraději chodíš? jedenáctiletá Mikča. Odpověď je nejen první a poslední drobnou zajímavostí tohoto čísla občasníku, ale také výstižnou charakteristikou jeho obsahu. Co si v něm pěkného přečíst? Zhruba nic.

-mm-

4 komentáře k příspěvku „Žebětín žije 9/2011: Zhruba nic”

 1. -čč- říká:

  Pro redakci Bystrčníku: Vážení, vaše internetové periodikum považuji za docela zajímavé a užitečné, takže pochvala. Akorát se divím, že dáváte k dispozici svůj prostor jednomu sebestřednému hňupovi, který se zbaběle skrývá pod nicněříkající značkou -mm-. Tento člověk by se měl už konečně začít léčit. Zřejmě to už jednou zkoušel, ale asi ho v nějakém tom kompostéru nechali tlít příliš dlouho a toto je výsledek. Sám naprosto nic, NIC pozitivního neumí, pouze je to mistr v PLIVÁNÍ na práci a snažení se jiných. Mimoděčně připomíná úvahy jistého pan Wericha o určitých naprosto NESCHOPNÝCH jedincích, kteří svou domnělou „genialitu“ vychloubačně prezentují tím, že hrubě haní práci a myšlení těch ostatních. „Podívejte se jací jsou to volové !!! Oni slaví hody, oni vítají své dětičky do života, oni vydávají časopis, o který já, já JÁÁÁÁ nestojím – a pokud JÁ o něj nestojím, tak se přece NEMŮŽE líbit nikomu, NIKOMU, !!!“. Utkvělá představa, že moje genialita musí jednoznačně vyniknout tím, že ostatní kolem sebe prohlásím za nesvéprávné debily.
  Milá redakce, nechci vám radit (nemám na to právo – váš časopis je váš časopis), pouze si MYSLÍM, že dalším publikováním příspěvků tohoto evidentně chorého smrdutého debila, si tentíte do vlastního hnízda, takže i vy už docela SILNĚ zapácháte i bez toho, že byste měli kompostéry, či žáby. Stačí na to jeden smrdutý -mm- …
  A aby bylo jasno: tento jednosměrný příspěvek je určen POUZE redakci. Není tudíž výzvou k ozvání se do „přetrumfovací“ diskuze pro žádného debila á la -mm-.

  P.S. Pokud se tento můj příspěvek bude někomu zdát hrubý až vulgární, tak si nalistujte některé dřívější příspěvky toho emema a porovnejte styly.

 2. Martin M. říká:

  Chorý smrdutý debil! Jsem nadšen, díky.

 3. kotatko říká:

  Smarja, dalsi blby malomestak co si potrebuje honit ego, a kdyz nema clanek, staci mu komentar…

 4. Ivana říká:

  Už mnohokrát jsem si po přečtení příspěvku „ememáka“ říkala, že je to chudák plný problémů, kteréžto si řeší způsobem jediným, kterého je schopen. Na jeho komentáře nereaguji, neboť mých komentářů není hoden 😀 😀 😀
  A je-li potěšen titulem „chorý smrdutý debil“, co ještě dodat?
  Jen se též, jako pisatel první reakce, divím redakci, že snižuje úroveň Bystrčníku tak nízkými příspěvky, které jen uboze uráží snažíce se působit vtipně…

Zanechte komentář

3 + 3 = ?