Bystrčník » Vejrostova bude mít nový koberec

Sdílet
Vejrostova bude mít nový koberec

Bystrčník 27. 7. 2018 v 10.06

Dle vyjádření UMČ to v Bystrci vypadá na dopravně velmi horký podzim.  Na současnou výměnu betonových obrub bude navazovat kompletní výměna povrchu ulice Vejrostova. Během prací bude doprava kyvadlově řízena semafory a na krátkou dobu budou některé z navazujících ulic dokonce zcela uzavřeny. Práce mají být ukončeny až v polovině října. Během dopravních špiček se bude určitě na co těšit.

Původní zpráva je zde.

Zákresy dopravních omezení zde.

MK

12 komentářů k příspěvku „Vejrostova bude mít nový koberec”

 1. Martin říká:

  Nebylo by lepší kdyby auta jezdili zadem přes Žebětín a Veselku, aby ty práce mohli být rychle provedeny?

 2. Vláďa říká:

  Páááni, a to jsem si poslední dva týdny říkal, jak je zajímavé, že úředníci co rozhodují o opravách silnic, mají VŽDYCKY naprosto jiné preference než já. Tak třeba někdy předloni vyfrézovali a přeasfaltovali toho času nejhladší kus Vejrostky od zastávky Ruda nahoru. A já jsem si říkal, že kdyby to bylo na mě, tak bych spíš opravil ten rozpraskaný kus kolem Ondrouškovy. Anebo potom třeba vyfrézovali a přeasfaltovali hladkou zatáčku kolem Tří borovic, a já si říkal že být to na mně, tak bych spíš opravil rozpraskanou Odbojářskou. No a teď se pustili do výměny obrubníků v nejhorším úseku Vejrostovky. Říkal jsem si: jo, pravda, na těch obrubnících je sice vidět, že mají 40 let, na druhou stranu po nich nikdo nejezdí ani nechodí, takže to, že jsou staré, nemůže nikoho moc obtěžovat, narozdíl od silnice, po které denně drncají tisíce lidí. No ale ani mě to moc nepřekvapilo, už jsem zvyklý, že úředníci vidí svět z jiné perspektivy než já. Jenže teď peklo zamrzlo, úředníci mají na něco stejný názor jako já! Jedna vlaštovka jaro nedělá, ale stejně to zlepší náladu 🙂 Tak teď ještě tu Odbojářskou a Starou dálnici.

 3. KarelK říká:

  26.7. odbor dopravy informuje občany, že 18.7. začala oprava.

  Ono jim to v tom horku asi na radnici ani rychleji nejde 😉

 4. abc říká:

  A bude vytvořen třeba cyklopruh (silnice je na to široká dost), nebo zas někdy příště, při „další rekonstrukci“? 🙂

 5. MK říká:

  V koncepčních plánech to bohužel je.

 6. Tomáš Ruprecht říká:

  A já myslel, že defaultní myšlenka byla udělat cyklostezku… Říkal jsem si – á, je před volbama, tak uděláme cyklostezku, to je rychlé, levné, viditelné… a vono, vono, vono, vono nééé, nebo jó? 🙂

 7. ZZ říká:

  No osobně bych raději uvítal nový povrch na ulici Kníničská tam je to příšerný tankodrom a jet v pravém pruhu je o ústa.

 8. Milan Krátký říká:

  ZZ Ta patří kraji, nějaká zásadnější rekonstrukce připadá v úvahu po odstranění pisáreckého špuntu, tedy 2023-2025 (optimistický odhad).

 9. ZZ říká:

  Takže nikdy :-))) Hroznej bordel v tom. Jeden kus silnice patří tomu, další tomu a třetí tamtomu

 10. Mara říká:

  Já bych se dovolil vrátit zpět k Vejrostce. Nějak si nedovedu představit, jak bude fungovat příjezd & odjezd od parkoviště školy? Fakt to nešlo opravit přes prázdniny?

 11. Milan Krátký říká:

  Parkoviště u Vejrostky má 2 napojení, jedno z nich bude vždycky volné. S tím, jak je uzavřená jedna z hlavních bran, tak se budou víc využívat sousední parkoviště.

 12. Zivan říká:

  No dneska okolo 11h uz byla fronta skoro az dolu ke kruhaci, jeste ze se to na krizovatce Kubickova-Vejrostova smerem nahoru „zipovalo“, protoze jinak by z Kubickove nikdo nevyjel. A to nebyla zadna spicka a jeste jsou prazdniny…to bude v zari mazec.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?