Bystrčník » Upíří stezka

Sdílet
Upíří stezka

Bystrčník 14. 10. 2011 v 05.28 Témata: , , , , , , ,

Přijďte se bát! Všechny bystrcké i přespolní děti, které se rády bojí, zveme na na hrůzostrašnou podvečerní procházku setmělým lesem, plnou strašidel, přízraků a démonů.

Na výpravu za pokladem starého upíra se můžete vydat v pátek 21. října od 18 do 20 hodin od dětského hřiště před domem Štouračova 22, Brno-Bystrc (GPS 49°12’55.565″N, 16°31’4.661″E). S sebou si vezměte fungující svítilnu (nezbytná), dobré boty a spoustu odvahy. V cíli asi kilometrové trasy na vás čeká malé občerstvení.

Upíří stezkou se mohou vydat děti menší i větší. Pro předškolní a malé děti doporučujeme doprovod rodičů.

Vstupné 40 Kč za dítě. Akci pořádá Klub rodičů při ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci, výtěžek ze vstupného jde ve prospěch základní školy.

Upozornění: V pozvánce na Upíří stezku, zveřejněné v žebětínském občasníku Žebětín žije, je mylně uveden jako cíl stezky areál jezdeckého klubu Eliot v Žebětíně. Tato informace je chybná! Tajný cíl výpravy leží jinde, Bystrci o něco blíže, cca 300 metrů od nejbližší zastávky MHD.

Klub rodičů a přátel při ZŠ Heyrovského
www.krap32.cz

Související

Příprava valné hromady Klubu rodičů vrcholí
Klub zve rodiče na valnou hromadu
Začátek školního roku přinesl joja
Klub rodičů zve na schůzku
Obrazem: Zábavné odpoledne pro rodiny
Čtvrtek přinese zábavné odpoledne. Za každého počasí

Jeden komentář k příspěvku „Upíří stezka”

  1. J.B. říká:

    Perfektní akce, děti budou zase na dlouhou dobu hodné, po mimořádné stezce zdraví, pořádané Sokolem Bystrc, kde děti byly vyčerpané a plny dojmu považuji i tuto strašidelnou akci za velmi vydařenou. Čerte díky! Radanka večeřela tentokráte bez remcání a šla dobrovolně i spát…

Zanechte komentář

3 + 3 = ?