Sdílet
U Teyschlovy bude špunt

Bystrčník 17. 3. 2018 v 10.23

V reakci na vážnou dopravní nehodu byl BKOMem zpracován projekt, který zvyšuje bezpečnost přechodu pro chodce přes ulici Vejrostova v blízkosti křižovatky s ulicí Teyschlova. Značení je koncipováno tak, že znemožní objíždění autobusu v zastávce. Projekt byl již schválen bystrckou KDAB, ale schvalovací kolečko zdaleka není u konce, realizace tedy ještě není na pořadu dne.

 

5 komentářů k příspěvku „U Teyschlovy bude špunt”

 1. Petr říká:

  A proč prostě neposunou zastávku ZA přechod? Auta by mohla projíždět a bus v zastávce by neclonil výhled.

 2. Andy říká:

  Před osmou ráno ve směru od Žebětína tam budou kolony až k Albertovi

 3. Jirka říká:

  Petr: Přesně tohle bylo to první, co mě napadlo. Ale na tom by si asi nikdo nemohl namastit kapsu, tak proč to dělat takhle jednoduše. Nehledě na to, že spousta těch, co vystoupí z busu, se k přechodu ani nenamáhají a silnici přebíhají, kde se jim zlíbí.

  Na druhou stranu to ale částečně vyřeší i problém v opačném směru, kde zastávku za přechod není možné přesunout.

 4. Carlooser říká:

  Už když jsem tam bydlel, tak jsem si říkal,že je jen otázkou času, kdy někdo někoho srazí na přechodu. Docela by mě zajímalo, který „inteligent“ takto umístil zastávky?

 5. Zivan říká:

  No zmemozni…uz jsem videl u tech dvou prechodu u krizovatky s Ecerovou, jak nejake cerne Audi nebo BMW projelo v rychlosti pres 50km/h jednoduse v protismeru a mezi prochazejicimi lidmi na prechodech.

  Spousta vystupujicich to stejne svihne primo pres krizovatku. Nejlepe duchodci s holemi, bez rozhlednuti, oci do zeme a pomalu vpred 🙁

Zanechte komentář

3 + 3 = ?