Bystrčník » Tajemný Irán, větrný Azerbajdžán

Sdílet
Tajemný Irán, větrný Azerbajdžán

Bystrčník 28. 2. 2017 v 18.01 Témata: , , , ,

Cestopisná přednáška cestovatele a romantika Milana Štourače s promítáním začne ve středu 8. března v 18 hodin v bystrckém Společenském centru (Odbojářská 2). Výletník preferující cesty s vynaložením minimálních nákladů, jezdí často i stopem a tak je jasné, že potkává na svých cestách hodně lidí.

Vstupné 40,- Kč, studenti a senioři 30,- Kč.

10 komentářů k příspěvku „Tajemný Irán, větrný Azerbajdžán”

 1. Vladimír Volný říká:

  Irán a Azerbajdžán, přednáška, to bude uřčitě nějaká maskovaná muslimská indoktrinace, a ještě jim dávat peníze. Raději zavřete děcka a ženské do sklepa ať se nedozví něco nebezpečného. 😀

 2. Ferda Mravenec říká:

  Rozdíl v tahání islámu do škol a pořadu ve SC je přece jasný. Účast na cestovatelské přednášce je zcela dobrovolná a je na vás, jestli na ni půjdete, anebo ne.

 3. Hugo říká:

  @Ferda Mravenec: trochu nemluvis pravdu, vlastne lzes. Programu Edison se nezucastnili zaci rodicu, kteri si to neprali, meli nahradni vyuku v jine tride nebo dotcene deti zahadne onemocnely. Hmmm, proste zase kecy, gratuluju, bavte se dal :)))

 4. Bezvěrec říká:

  Milý Hugo
  ano, potom, co se rodiče ozvali že s touto akcí nesouhlasí a dostali tento problém až na půdu Poslanecké sněmovny, tak teprve potom se jejich děti nemuseli účastnit tohoto vymývání mozků.

 5. Hugo říká:

  @Bezverec: mily bezverce, oprav si hrubky a over informace a casovou souslednost. Jinymi slovy nemluvis pravdu. Hezkej vecer.

 6. Bezvěrec říká:

  Hugo, Hugo, moje hrubky vidíš, ale co ty tvé? Kde máš háčky a čárky? 🙂

 7. Hugo říká:

  @Bezverec: prosim k veci.

 8. Bezvěrec říká:

  Já s tím rejpáním ohledně pravopisu nezačal.

 9. Hugo říká:

  @Bezverec: utekla ti podstata at s hackama nebo bez nich. Trochu se v tom zorientuj a pak tu tapetuj. To je vse, dobrou, vic k tomu neni co dodat, stejne to uz nikdo necte :)))

 10. Bezvěrec říká:

  Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo neumí učit, tem to řídí.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?