Sdílet
Tajemnice z Žabovřesk na Brně-severu nepracuje

Bystrčník 6. 1. 2012 v 05.58 Témata: , , , ,

Bývalá tajemnice úřadu v Brně-Žabovřeskách Jarmila Kučerová na úřadu Brno-sever nepracuje. Popřel to jak tajemník úřadu Bohumír Kvíčala, tak další zaměstnanci. Nefiguruje ani v oficiálním seznamu zaměstnanců úřadu, ani v interním telefonním seznamu.

Jarmila Kučerová opustila úřad v Žabovřeskách v minulém roce poté, co na ni podal informatik úřadu Michal Eger trestní oznámení pro zpronevěru. Té se měla dopustit zneužitím techniky a materiálu úřadu pro svou volební kampaň (kandidovala za ODS v obci Kobylnice). Policie věc vyšetřila a když shromáždila dostatek důkazů, aby věc postoupila soudu, rozhodla se paní Kučerová k činu přiznat. Škodu nahradila a úřad s ní rozvázal pracovní poměr.

Nyní se začaly šířit zprávy, že Jarmila Kučerová je znovu zaměstnána ve veřejné správě. Podle některých informací měla být dokonce tajemnicí Brna-severu, podle jiných měla být přijata jako vedoucí odboru kultury. Dle zjištění Bystrčníku však ani jedno pravda není.

„Paní Jarmila Kučerová u nás nepracuje,“ řekl pro Bystrčník tajemník úřadu Brna-sever Bohumír Kvíčala, „Na odbor kultury se výběrové řízení teprve plánuje.“

Michal Eger, který na zpronevěru Jarmily Kučerové poukázal, byl z úřadu propuštěn. V současnosti je stále bez zaměstnání. Výpověď napadl soudní cestou, avšak termín jednání soudu nebyl ještě stanoven.

Paní Jarmila Kučerová na otázku po svém současném zaměstnání neodpověděla. V okamžiku, kdy jsme se jí představili, beze slova položila telefon.

x

Související

Michal Eger: Tajemnici by slušel regulérní trest
Tajemnice obviněná ze zpronevěry končí
Policie obžaluje tajemnici Žabovřesk
Oznámil krádež. V pátek už nepůjde do práce
Michal Eger: Tajemnice Kučerová se schovává za clonu lží
Michal Eger ke Krausovi. Lidé podporují šikanovaného zaměstnance
Za nahlášení trestného činu se zaměstnanec úřadu dočkal výpovědi
Reportáž České televize o případu
Žabovřesky: Absurdní válka placená z veřejných peněz

2 komentáře k příspěvku „Tajemnice z Žabovřesk na Brně-severu nepracuje”

  1. Helena říká:

    http://www.sever.brno.cz/create_file.php?id=4478

  2. Viktor říká:

    Díky, Heleno. Rozhovor na straně 3 není s ex-tajemnicí Jarmilou Kučerovou, ale jinou osobou téhož jména.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?