Bystrčník » Příměstské tábory v Bystrci s kreativní angličtinou

Sdílet
Příměstské tábory v Bystrci s kreativní angličtinou

Bystrčník 14. 4. 2015 v 11.15 Témata: , , ,

tábor 2015
Vážení rodiče a příznivci jazykové školy English4Kids,

stejně jako minulý rok, tak i letos se uskuteční příměstské tábory v Brně na Kamechách, registrovat se můžete zde. Letos jsme pro děti připravili 4 turnusy, kde děti prožijí ať už plavbu s piráty, hledání ztraceného pokladu, bádání v troskách staré civilizace nebo budou prozkoumávat tmavé uličky Stínadel.

Dopolední program bude probíhat v angličtině, kde se děti zapojí do výuky hravou a kreativní formou. Výuku bude provázet spousta anglických písniček. V odpoledním programu děti navážou na dějovou linku jednotlivých témat tábora. V duchu jednotlivých příběhů bude probíhat celý příměstský tábor s vrcholným zakončením v pátek. Děti se mohou těšit na výlety, sportovní aktivity, výtvarné a kreativní činnosti, závěrečnou pokladovou hru a mnoho dalšího.

Tábor je kapacitně omezený na 12 dětí, abychom mohli pracovat v menších skupinkách a věnovat se dětem individuálně. Proto také neváhejte s přihlašováním přes elektronickou přihlášku na našich webových stránkách.

Na fotografie z minulého roku se můžete podívat zde. V případě jakýchkoliv dotazů, volejte na telefonní číslo +420 775 931 201.

Srdečně zdraví

Mgr. Libuše Šimonová

Zanechte komentář

3 + 3 = ?