Bystrčník » Obrazem: Zahrada MŠ Kamechy II je kompletní

Sdílet
Obrazem: Zahrada MŠ Kamechy II je kompletní

Bystrčník 19. 10. 2017 v 17.18

S koncem vegetačního období přišla řada na výsadbu zeleně na zahradě nové MŠ Kamechy II. Bylo vysázeno více jak 30 stromů a přes 400 keřů. Mezi stromy najdeme listnaté i jehličnaté druhy, prostor dostalo i několik ovocných stromů. Pokud bylo vše vysázeno dle projektu, je mezi stromy i Ginkgo biloba.

4 komentáře k příspěvku „Obrazem: Zahrada MŠ Kamechy II je kompletní”

 1. mardog5 říká:

  Skolka se povedla palec nahoru! A ted jeste dat do kupy to okolo co tam zbylo…ja osobne bych z toho hnusu udelala velkej park…

 2. MK říká:

  Pokud vše půjde, tak už příští rok by mělo být hned vedle velké multifunkční hřiště. Park snad až v blízké budoucnosti, část pozemků v lokalitě pořád není vykoupena.

 3. abc říká:

  Mám z toho celkem smíšené pocity.Školka je samozřejmě vydařená, ovšem její dostavba a tím i „pokrytí požadavků“ na předškolní vzdělávaní přichází ca 10 let po tom co tomu tak bylo potřeba. Dále jsou vybudované nesmyslně dvě školky v okruhu ca 200m, což bude do budoucna samozřejmě neefektivní a neekonomické. Navíc první školka na Kamechách je postavena dost nešťastně (zejména tedy pro místní obyvatele) ve vnitrobloku jednoho z domů. Mohlo se to řešit již rovnou stavbou jedné velké školky a nebo „rychlou variantou“ mobilní školky z montovaných buňek, jak je tomu například v Komíně (kde byla školka vystavěna de facto během dvou měsíců o prázdninách). Což by bylo finančně o dost levnější a dále do budoucna by to poskytovalo daleko více prostoru pro další řešení(škola, centrum volného času, domov důchodců, atd.).

 4. mardog5 říká:

  abc: nabizi se zde varianta predelani prvni skolky (v tom vnitrobloku) na jesle…

Zanechte komentář

3 + 3 = ?