Sdílet
Nový videoklip z Bystrce

Bystrčník 1. 2. 2018 v 10.52

Brno – Bystrc. Tato čtvrť se stala námětem k hudebnímu ztvárnění mladého, místního bystrčáka, který se rozhodl sepsat výpověď o místě, kde celý svůj život vyrůstal a je pro něj důležité. Tato skladba vypovídá o životě v Bystrci, o skutečnostech, kterými si prošel nejeden z nás a také slouží jako dokumentace Bystrce. Hovoří zde o její kráse, ale i o různých stinných zákoutích, která také neodmyslitelně patří k této brněnské čtvrti, ale také o svojí generaci, která zde po revoluci vyrůstala. Bystrc je pro něj domovem, zdrojem inspirace i učitelem životních lekcí. Autor této skladby Vám přeje příjemný poslech – Symphony

9 komentářů k příspěvku „Nový videoklip z Bystrce”

 1. onovy říká:

  Zvuk jsem radeji vypl, zabery z dronu pekny. Pochybuji ovsem, ze legalni.

 2. Markus říká:

  Hanit umí každý, že? Chvála autorovi, krásné záběry. Pokračuj v tvorbě! je to super 🙂

 3. Michael říká:

  No škoda, Bystrc nejsou jen paneláky.

 4. Pavel říká:

  Perfektní video – takhle vidět Bystrc je fakt zážitek.

 5. Symph říká:

  Jestli jste si ve videoklipu všimli jen paneláků, tak to je škoda.Protože se tam objevila i přehrada,hráz,zasněžené lesy,zoo,skatepark,zákl.školy, okolí bystrce atd. Když člověk vnímá jen to, co se mu nelíbí, je mi jasný, jaký bude jeho názor.

 6. Michael říká:

  90% klipu jsou jen paneláky. Ale v Bystrci je i stará část, bývalý hřbitov, kostel, víc přehrady. Chybí mně tam spodní část Bystrce. Když už je to tedy prezentováno jako videoklip o Bystrci.

 7. Josef Strubl říká:

  Michaeli! Tohle není oficiální ani dokumentární video o Bystrci, tohle je autorský klip. Autor to takhle vidí a evidentně i cítí. Spousta odvedené práce, vcelku promyšlené, výrazně lepší, než mnohé slátaniny okouzlených majitelů dronů.
  Občas dělám porotce na soutěžích neprofesionálních filmů, tohle by asi zaujalo.

 8. Michael říká:

  Nápad dobrý, i provedení, to je pravda.

 9. Jirka říká:

  Mně se líbí video i song. A i když su tu jenom chvílu, poznávám ty známý místa, cítím z nich tu velkou sílu, nasdílet se to hned chystám.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?