Bystrčník » Nový videoklip z Bystrce

Sdílet
Nový videoklip z Bystrce

Bystrčník 1. 2. 2018 v 10.52

Brno – Bystrc. Tato čtvrť se stala námětem k hudebnímu ztvárnění mladého, místního bystrčáka, který se rozhodl sepsat výpověď o místě, kde celý svůj život vyrůstal a je pro něj důležité. Tato skladba vypovídá o životě v Bystrci, o skutečnostech, kterými si prošel nejeden z nás a také slouží jako dokumentace Bystrce. Hovoří zde o její kráse, ale i o různých stinných zákoutích, která také neodmyslitelně patří k této brněnské čtvrti, ale také o svojí generaci, která zde po revoluci vyrůstala. Bystrc je pro něj domovem, zdrojem inspirace i učitelem životních lekcí. Autor této skladby Vám přeje příjemný poslech – Symphony

10 komentářů k příspěvku „Nový videoklip z Bystrce”

 1. onovy říká:

  Zvuk jsem radeji vypl, zabery z dronu pekny. Pochybuji ovsem, ze legalni.

 2. Markus říká:

  Hanit umí každý, že? Chvála autorovi, krásné záběry. Pokračuj v tvorbě! je to super 🙂

 3. Michael říká:

  No škoda, Bystrc nejsou jen paneláky.

 4. Pavel říká:

  Perfektní video – takhle vidět Bystrc je fakt zážitek.

 5. Symph říká:

  Jestli jste si ve videoklipu všimli jen paneláků, tak to je škoda.Protože se tam objevila i přehrada,hráz,zasněžené lesy,zoo,skatepark,zákl.školy, okolí bystrce atd. Když člověk vnímá jen to, co se mu nelíbí, je mi jasný, jaký bude jeho názor.

 6. Michael říká:

  90% klipu jsou jen paneláky. Ale v Bystrci je i stará část, bývalý hřbitov, kostel, víc přehrady. Chybí mně tam spodní část Bystrce. Když už je to tedy prezentováno jako videoklip o Bystrci.

 7. Josef Strubl říká:

  Michaeli! Tohle není oficiální ani dokumentární video o Bystrci, tohle je autorský klip. Autor to takhle vidí a evidentně i cítí. Spousta odvedené práce, vcelku promyšlené, výrazně lepší, než mnohé slátaniny okouzlených majitelů dronů.
  Občas dělám porotce na soutěžích neprofesionálních filmů, tohle by asi zaujalo.

 8. Michael říká:

  Nápad dobrý, i provedení, to je pravda.

 9. Jirka říká:

  Mně se líbí video i song. A i když su tu jenom chvílu, poznávám ty známý místa, cítím z nich tu velkou sílu, nasdílet se to hned chystám.

 10. Milena říká:

  Video se mi líbí a mám návrh, aby se podobným způsobem detailněji zpracovalo okolí ZŠ Laštůvkova, konkrétně bývalé obchodní centrum Letná. To dosud stojí, či více padá na hlavu, jako památník kupónové divoké privatizace! Možná by podobný klip, vhodně sdílený, pomohl už konečně řešit tento ostudný případ. Kolik let už chodí naše děti kolem každý den do školy? A čemu je tímto příkladem učíme? Děkuji za odvedenou práci.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?