Sdílet
Ne tak docela fotosoutěž

Bystrčník 16. 2. 2011 v 09.07 Témata: , , , , ,

Kohoutovické občanské sdružení Zelená pro Kohoutovice nežije jen bojem proti sjezdovkám a rušení zahrádek. Pro návštěvníky svého webu uspořádalo fotosoutěž. Sice to žádná fotosoutěž ve skutečnosti není, ale to nevadí.

V kohoutovické „fotosoutěži“ nejde o to, že něco vyfotíte, zašlete snímky porotě, ta spokojeně zamručí a dostanete láhev šnapsu. Vůbec nic fotografovat nemusíte – v této soutěži jde o to, jestli poznáte, co na fotografii je.

„Každý měsíc Vám představíme jedno místo v Kohoutovicích – jeden úkol, který můžete vyřešit. Vyhodnocení soutěže bude v listopadu 2011: hlavní cenu obdrží ten, kdo správně zodpoví nejvíc úkolů, druhý a třetí výherce budou vylosováni ze všech odpovědí,“ píší organizátoři.

První úkol je prajednoduchý, k jeho rozluštění stačí v Googlu vyhledat „Brno Kohoutovice kaple“. Další fotografie, slibuje sdružení, už budou podstatně obtížnější. Odpovědi do soutěže můžete poslat prostřednictvím formuláře.

Související

Stránky sdružení Zelená pro Kohoutovice
Zelená pro Kohoutovice spustila web
V Kohoutovicích vzniká nové sdružení. Chce lyžařský svah a trhy

Jeden komentář k příspěvku „Ne tak docela fotosoutěž”

  1. Honza z Brna říká:

    Taková soutěž o znalostech místa, kde lidé žijí, je dobrým počinem. Podobná soutěž byla v Metropolitanu, ale s historickými fotografiemi Brna. Je tristní, když někdo zná své okolí, a to nemluvím o městě, jen podle obchodů. Znám takových ze zdejšího sídliště nemálo.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?