Sdílet
Na hokej dorazilo 16 lidí

Bystrčník 18. 3. 2018 v 14.50

Na sobotní promítání hokejového zápasu Komety do Společenského centra dorazilo 16 lidí včetně pořadatelů. Podle účastníků v sále vládla bouřlivá atmosféra, která se prý dala srovnat snad jen s promítáním hokeje v mléčném baru nebo v kostele. Opatření pro zatraktivnění promítání hokeje ve Společenském centru budou zcela jistě následovat, dočkáme se piva pro návštěvníky zdarma?

Včerejší kotel ve Společenském centru zdroj:https://www.facebook.com/groups/bystrckezpravicky/

 

6 komentářů k příspěvku „Na hokej dorazilo 16 lidí”

 1. Tomáš Ruprecht říká:

  Nevím no, já jsem se o tomto počinu dozvěděl např. před 2 minutama, kdy jsem to četl na FB Bystrčníku – pořadatelé nedali avízo třeba na FB skupinu Bystrc.com, kde je přes 4 a půl tisíce lidí?

  Nevím nevím, ale myslím si, že zaplnit společenské centrum by asi neměl být problém v dnešní době sociálních sítí, nebo snad ano? 🙂

 2. ZoRo říká:

  Zrovna na Bystrc.čím to bylo.

 3. KarelK říká:

  Do voleb možná pivo bude a třebas i s koblihou. A roznášet ho bude vrchní bez čistého trestního rejstříku, zatímco pradlena v domově seniorů ho mít musí.

 4. Ferda Mravenec říká:

  Na Bystrc.com to bylo. Jenže někteří chtěli dorazit na nedělní zápas, ale to už ve SC bylo něco jiného.

 5. Michael Piskor říká:

  Přesně, Ferdo! A je škoda, že nepřišlo víc lidí, ale za to pořadatelé nemůžou. Na Bystrckých zprávičkách to taky bylo. Tak třeba lidi přijdou na finále 🙂

 6. KarelK říká:

  Nevíte náhodou, jestli se nechystá i společné bystrcké sledování Ordinace v Růžové zahradě?
  Možná by přišlo lidí víc!

Zanechte komentář

3 + 3 = ?