Sdílet
Mikulášské dílničky v Žabovřeskách

Bystrčník 21. 11. 2015 v 16.31 Témata: , , ,

Těší nás zájem o dětské dílničky, a proto s radostí oznamujeme termín. Již 24. listopadu 2015 od 15:00 hod. můžete vzít děti do hotelu Kozák na Horově ulici.

Dílničky pro děti pořádáme ve spolupráci s chráněnou dílnou BD Tova již čtvrtým rokem. Díky partnerům – radnici městské části Brno-Žabovřesky a majitelům hotelu Kozák tak mohou dvakrát ročně děti tvořit krásné hračky nebo mikulášské i vánoční ozdoby. A doprovodný program pro vás máme také – obrovský dětský skákací hrad je vždy příjemným zpestřením dětského odpoledne.


I tentokrát je akce ze dvou částí – dopolední blok pro místní mateřské školky, odpoledne pro veřejnost ze Žabovřesk i okolí. Akce je pro děti zajímavá v několika ohledech – dozví se o zapojení postižených spoluobčanů do běžného života, vyzkouší si kreativní  tvůrčí činnost, vyrobí pěkné hračky pro sebe a dárky pro své blízké a jako relax si mohou zadovádět na skákacím hradě.Akce jsou bez vstupného, platí se jen minimální částka za materiál pro tvoření a veškerý výtěžek jde pro BD Tova. Vzhledem k tomu, že za krásnou figurku zaplatí návštěvník jen deset korun, přiznaly dokonce některé maminky, že by klidně platily i víc, že je to pro děti úžasná zábava a vyrobené věci jsou skutečně velmi pěkné.

Pojďme si to užít

Vezměte své děti, děti vašich dětí nebo pozvěte děti známých či kamarádů. A pokud nemáte po ruce dítko žádné, přijďte klidně sami. Věci z chráněné dílny BD Tova jsou báječné i v tom, že jejich výroba baví všechny, malé i velké, klidné i netrpělivé. Jsou vhodné i jako dárek, tak se přijďte přesvědčit.

  • 24. listopadu 2015,  15:00 – 19:00 hodin
  • Společenský sál hotelu Kozák, Horova 30, Brno-Žabovřesky

Vstup i skákací hrad zdarma.

Zdroj: www.prozabovresky.cz

Zanechte komentář

3 + 3 = ?