Sdílet
Máte volných 85 milionů? Kupte domeček v Bystrci

Bystrčník 13. 8. 2015 v 14.19 Témata: , , , , , , ,

Naspořili jste pětaosmdesát milionů a hledáte útulné bydlení? Pak je následující nabídka přesně pro vás. Za pár peněz můžete bydlet v Bystrci u přehrady v roztomilé chaloupce.

„Nabízíme klenot, který respektuje tvar pozemku a jež je přímo ideálně orientován ke světovým stranám s ojedinělým výhledem na Brněnskou přehradu,“ dočteme se v nabídce společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o., jež vilu nabízí. Dům z roku 2010 s pěti pokoji o podlahové ploše 320 čtverečních metrů se nachází na bystrckém břehu Brněnské přehrady v oblasti Kozí horky.

prodej-vila-490-m-brno-bystrc-28551-interier

„Vila je moderní rezidenční novostavbou s fasádou obloženou pískovcem, cedrovým dřevem a titanzinkem. Z příjezdové cesty vypadá nenápadně, stačí jej však obejít nebo vstoupit dovnitř a budete ohromeni. Na pozemku bylo provedeno minimum terénních úprav, aby bylo možné dům částečně zapustit do terénu. Lehce svažitý pozemek o rozloze 5.000 m² se zdvihá od západu k východu a zároveň od jihu k severu,“ líčí půvaby stavby i lokality realitní kancelář.

Společnost AMBIENTEN se na luxusní a patřičně drahé domy specializuje. „Nabízíme reprezentativní, prestižní, originální a jedinečné nemovitosti,“ popisují stránky firmy.

Přestože společnost zásadně neposkytuje informace o svých klientech ani o uzavíraných obchodech, z jiných zdrojů víme, že vilka u přehrady je stále volná. Máte-li zájem, stačí zdvihnout telefon a kontaktovat makléře Martina Kabrnu (733 525 123).

-vl-, kredit Milan Krátký
Foto: AMBIENTEN VIP s.r.o.

5 komentářů k příspěvku „Máte volných 85 milionů? Kupte domeček v Bystrci”

 1. zoro říká:

  Neomezuje stávající regulace v oblasti přehrady maximální velikost staveb pro individuální rekreaci na 50 m2? Není to tedy vlastně černá stavba, která by místo prodeje za 85 mil. Kč byla zralá spíš na rozhodnutí o odstranění stavby?

 2. Tomáš Ruprecht říká:

  jen 265 625 Kč za m2 🙂 A to se, přátelé, vyplatí 🙂

 3. kytka říká:

  Mela jsem cest poznat pani majitelku realitky a od teto realitky bych si nekoupila ani kolobezku. Natoz barak.

 4. Jura ze Zelky říká:

  Pani majitelka je v pohode. je krapet energictejsi, ale jinak pristup profesionalni. V Brne jsou jine realitky o kterych by se dalo povidat….. 🙂

 5. Brnak říká:

  jistě že je, ale kde není žalobce, není ani soudce..btw, takových vilek teď v okolí roste jak hub po dešti, což vypovídá mnohé o stavu místní samosprávy, že 🙂

Zanechte komentář

3 + 3 = ?