Sdílet
Konec rampy Vejrostova?

Bystrčník 20. 9. 2017 v 11.48 Témata: , ,

Před nedávnou dobou došlo na skate rampě na ulici Vejrostova k poruše, která se neobešla bez zranění. Při následné detailní kontrole nosné konstrukce bylo zjištěno, že strukturální narušení bude brzy dosahovat takové úrovně, že by náklady na případnou opravu byly srovnatelné s cenou nové rampy. Rampy tohoto typu mají totiž životnost pouze 5-6 let, rampa Vejrostova je již těsně za horní hranicí.

V současnosti je rampa uzavřena a po zpracování odborného posudku bude pravděpodobně následovat její demontáž. Místo poté bude plnit původní účel, bude zde parkoviště. V jednání je vybudování nového parku, tentokrát betonového s výrazně delší životností. Nový park bude na jiném místě, umístění na současném místě není možné. Správce parkoviště BKOM by realizaci takové stavby nepovolil, došlo by tak k trvalé likvidaci parkovacích míst v hodnotě několika milionů korun. Realizaci betonového parku je možné očekávat v následujících letech v závislosti na finančních prioritách MČ a výběru vhodného pozemku.

7 komentářů k příspěvku „Konec rampy Vejrostova?”

 1. Blazd říká:

  Ani mne to nemrzí, protože mladí „sportovci“ dokázali kolem rampy dennodenně dělat do nebe volající bordel. Veškeré odpadky prostě vyhazovali přes zábradlí ven.

 2. Milan Krátký říká:

  Tato skutečnost bude jedním z hlavních vodítek pro volbu nového místa pro umístění rampy.

 3. MAX říká:

  Přesně tak kolem dokola jen bordel odpadky pet láhve !!!!!

 4. Jan Hlaváček říká:

  Takže před služebnou městské policie? 🙂

 5. Milan Krátký říká:

  😉 http://www.sberne-dvory.cz/dvur/23141/

 6. Ahoj říká:

  Blazd.. do koho tu valíš?? Tihle sportovci dokázali víc než ty.. doteď tam jezdí lidi kteří mají sponzoring u spousty firem..

 7. Michael Piskor říká:

  To byl taky nápad, postavit rampu na parkovišti, to jsem nepochopil.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?