Sdílet
Konec rampy Vejrostova?

Bystrčník 20. 9. 2017 v 11.48 Témata: , ,

Před nedávnou dobou došlo na skate rampě na ulici Vejrostova k poruše, která se neobešla bez zranění. Při následné detailní kontrole nosné konstrukce bylo zjištěno, že strukturální narušení bude brzy dosahovat takové úrovně, že by náklady na případnou opravu byly srovnatelné s cenou nové rampy. Rampy tohoto typu mají totiž životnost pouze 5-6 let, rampa Vejrostova je již těsně za horní hranicí.

V současnosti je rampa uzavřena a po zpracování odborného posudku bude pravděpodobně následovat její demontáž. Místo poté bude plnit původní účel, bude zde parkoviště. V jednání je vybudování nového parku, tentokrát betonového s výrazně delší životností. Nový park bude na jiném místě, umístění na současném místě není možné. Správce parkoviště BKOM by realizaci takové stavby nepovolil, došlo by tak k trvalé likvidaci parkovacích míst v hodnotě několika milionů korun. Realizaci betonového parku je možné očekávat v následujících letech v závislosti na finančních prioritách MČ a výběru vhodného pozemku.

11 komentářů k příspěvku „Konec rampy Vejrostova?”

 1. Blazd říká:

  Ani mne to nemrzí, protože mladí „sportovci“ dokázali kolem rampy dennodenně dělat do nebe volající bordel. Veškeré odpadky prostě vyhazovali přes zábradlí ven.

 2. Milan Krátký říká:

  Tato skutečnost bude jedním z hlavních vodítek pro volbu nového místa pro umístění rampy.

 3. MAX říká:

  Přesně tak kolem dokola jen bordel odpadky pet láhve !!!!!

 4. Jan Hlaváček říká:

  Takže před služebnou městské policie? 🙂

 5. Milan Krátký říká:

  😉 http://www.sberne-dvory.cz/dvur/23141/

 6. Ahoj říká:

  Blazd.. do koho tu valíš?? Tihle sportovci dokázali víc než ty.. doteď tam jezdí lidi kteří mají sponzoring u spousty firem..

 7. Michael Piskor říká:

  To byl taky nápad, postavit rampu na parkovišti, to jsem nepochopil.

 8. ... říká:

  A kdy bude novej park? Pokud tak za 2 roky tak se na to všichni vyserou ptotože jsou jenom 2 dobrý parky v Brně a to v bystrci a v bohunicich a v bystrci se už nemůže jezdit kvůli tomu je to v bohunicích plný…

 9. Panko říká:

  Ahoj… Hele ty chytráku tady se píše názor konce rampy a když někdo ten názor někdo napíše tak ho nemáš poučovat co všechno dokázali ostatní.
  Já si myslím že je akorát dobře bordel tam fakt dělali.

 10. Scooter boy říká:

  Ty debyle Panko co si o sobě myslíš. Umíš žít akorát ten svůj stereotyp a neumíš se uvolnit jako my. Tak aspoň nenadávej a buď rád že si tě někdo z nich (jezdci ve skateparcích) nevzal pod ruce.

 11. Martin říká:

  http://mysticconstructions.cz/novinky/
  Proč to v Brně nejde jako ve většině měst v ČR?!? Neco je špatně!!!
  V každém i menším městě (vesnici) pochopili že sport je prevence proti kriminalitě mladeže.
  22let na skejtu v Brně a stale neni skatépark co by stal za zminku.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?