Bystrčník » Kde se v Bystrci fitnessuje?

Sdílet
Kde se v Bystrci fitnessuje?

Bystrčník 29. 1. 2018 v 19.02

Hold už je taková doba, někteří z nás se pořád musí při svých aktivitách přeměřovat a poměřovat, no a poslední dobou mají nutkání taková měření i sdílet. Někdy se to vymkne a taková měření prozradí i to co nemají, tak jako se to stalo tady. Nicméně výstupy fitness aplikace Strava jsou vizuálně velmi pěkné a někdy dokonce zajímavé. Proč se tedy nepodívat, co zajímavého poměřovači zaznamenali v Bystrci.

Běžecká dálnice je v Údolí oddechu, do kolečka se běhá u ZŠ Vejrostova, u ZŠ Laštůvkova asi taky, jen se u toho asi nikdo nesleduje Fitness aplikací

Spotruchtiví Kamešáci mají vyběhanou dálnici zase ke Křivé borovici.

Do přírodní památky Pekárna by se nemělo ani vstupovat, někteří zlotřilci tam dokonce vbíhají!

U cyklomapy je potěšitelné, že část cyklistů dobrovolně využívá ulici Nad Dědinou místo toho, aby se pokoušeli o sebevraždu na Vejrostově.

Zimní sporty na přehradě, to je doména kroužících bruslařů a rovno jezdících běžkařů.

A pro změnu léto na vodě, veslujeme zvesela tam a zpět.

Na rozdíl od od amerických vojáků v Sýrii, kteří svým pobíháním kolem plotu pěkně zmapovali své utajené základy, bystrčáci žádné tajemství neodhalili. Místo, kde se při vojenských taženích prabystrčáci skrývali i s dobytkem, je sportovci naštěstí zatím nedotčeno 😉

MK

Jeden komentář k příspěvku „Kde se v Bystrci fitnessuje?”

  1. Jirka říká:

    Krásná data, dobře využitelná při plánování, např. kudy jezdí cyklisté atp. Dále je otázkou, proč ovál na ZŠ Laštůvkova není využíván veřejností? Nepředpokládám, že by jeho nepřítomnost na heat mapě byla způsobená výpadkem GPS signálu nebo nepoužíváním aplikace.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?