Bystrčník » Hráčské doupě opět v Bystroušce

Sdílet
Hráčské doupě opět v Bystroušce

Bystrčník 9. 4. 2013 v 09.00 Témata: , , , ,

Další díl ze seriálu hráčských doupat proběhne o víkendu 19. – 21. dubna v centru volného času Bystrouška v Brně-Bystrci. Hráčské doupě je pohodové víkendové setkání a aktivní odpočinek pro mladé lidi od 15 let.

Program je volný, děláte si, na co máte náladu, nikdo vás nikam nehoní (ani spát 🙂 Poznáte nové fajn lidi a můžete si zahrát spoustu stolních a deskových her (které vás rádi naučíme). Trochu protáhnete tělo a procvičíte si mozek, můžete zpívat s kytarou, odpočívat, vydat se na příjemnou vycházku (je kam!), povídat si se starými i novými přáteli a vůbec si příjemně odpočinete.

Kromě útulného prostředí máte k dispozici velkou spoustu zajímavých her různého druhu (stolní, karetní, komunikační, pohybové), kytaru, velký sál na míčové hry, pingpong, florbalky, boxerky, věci na hraní Warhammeru (hrajeme jen s papírky), pravidla Dračáku a GURPSu, vybavenou kuchyň atd. Pokud si chcete zašermovat, přivezte si vlastní zbraně (velká část účastníků jezdí na dřevárny). Podrobné informace najdete na adrese ucw.cz/azrik/dou­pe.htm.

Hráčské doupě v Bystroušce začne v pátek 19. 4. v 18 hodin a potrvá do neděle 21. 4. 15 hodin. Vedoucím je Pavel ‚Azrik‘ Plíšek, azrik@seznam.cz.  Cena 150,- Kč.

Zdroj: www.ddmhelceletova.cz/bystrouska

Související

Hráčské doupě v Bystroušce

Zanechte komentář

3 + 3 = ?