Bystrčník » Hledáte novou práci? Zkuste to v hotelu, na golfu nebo v lese.

Sdílet
Hledáte novou práci? Zkuste to v hotelu, na golfu nebo v lese.

Bystrčník 21. 1. 2018 v 19.09

Lesy města Brna, a.s. hledají pracovníka střediska rekreace v Bystrci na Komínské 32. Zájemci musí být držiteli řidičského průkazu skupiny B a E nebo B a T, manuálně zruční, musí umět zacházet s křovinořezem a dalšími stroji. Další informace můžete získat u Ing. Vojtěcha Casky na telefonním čísle 723 621 678.

Dále společnost Lesy města Brna hledá pro lesní správy Brno, Deblín a Lipůvka zaměstnance na pozici lesní dělník ‑ těžař JMP. Uchazeči musí mít oprávnění k práci s JMP, praxe je výhodou. Bližší informace poskytne Ing. Pavel Soudek na telefonu 723 853 361. K odpovídajícímu finančnímu ohodnocení nabízí Lesy města Brna, a.s. odměny, pružnou pracovní dobu, stravenky, pět týdnů dovolené, penzijní připojištění, životní pojištění a spoustu jiných výhod. Nastoupit můžete hned. Další informace můžete získat na webu společnosti. Nabídky můžete posílat na e-mail jelenova@lesymb.cz.

Hotel Orea Resort Santon na ulici Přístavní v Bystrci chce rozšířit svůj tým o nové usměvavé a komunikativní gastroparťáky pro obsluhu v hotelové restauraci a o kreativní cukráře nebo cukrářky. V obou případech se jedná o práci na plný úvazek, která je vhodná také pro absolventy. Podrobnou nabídku najdete na webu hotelu nebo volejte paní Lindě Marešové na číslo 776 737 225.

Hotel Resort MAXIMUS na Brněnské přehradě hledá příjemnou, odpovědnou a spolehlivou recepční nebo recepčního s dobrou angličtinou. Není nutná předchozí praxe na recepci, výhodu je ale zkušenost v zákaznickém centru nebo v prostředí, kde se aktivně řeší požadavky klientů.

Golfový resort Kaskáda v Jinačovicích potřebuje do směnného, celotýdenního provozu na hlavní pracovní poměr recepční. Dále hledá kuchaře a kuchařky, servírky a číšníky s minimálně roční praxí na hlavní pracovní poměr nebo brigádu.

-i-

Související

Inzerát na webu společnosti Lesy města Brna, a.s.
Informace o volných místech na stránce Orea Resort SANTON Hotelu
Nabídka práce na webu MAXIMUS Resort
Práce v Golf Resort Kaskáda

Zanechte komentář

3 + 3 = ?