Sdílet
Exhib z busu 52 – existuje vůbec?

Bystrčník 1. 7. 2011 v 11.11 Témata: , , ,

Bystrcí se prohání exhibicionista. Pán, milující obnažování před školáky, se projíždí školním autobusem a tam se svléká. Jak přijede školní dvaapadesátka, už je uvnitř a chutě ze sebe strhává šaty. Tak to alespoň vypadá podle varování, které na diskuzní fórum diskuze.kamechy.net umístila počátkem června jistá Natálie.

Všichni rodiče dávejte velký pozor na svoje děti, hlavně na holky, ve školním autobuse, který se od určité hodiny mění na 52 jezdí obnažující se pán. Vše je nahlášeno na policii, kde už mají více svědectví, tak s ním snad udělají rychlý proces.

Natálie

Bystrčník jásá, Bystrčník výská! Aféra, skandál, bulvár! Konečně máme v Bystrci zas jednou něco řádně pikantního. Jenže – opravdu? Není to tak jisté.

Nikdo z dotázaných o školním exhibicionistovi neví. Neví o něm lidé z Kamech, neví o něm školní děti, které linkou 52 jezdí. Jaromír popírá, že by to byl on. Natálie na následné dotazy nereaguje. Policie nikoho nechytila. Není celý exhibicionista jen výplodem bujné dětské fantazie?

Víte o svlékajícím se pánovi někdo něco? Viděli jste ho vy nebo vaše děti? Neváhejte a napište nám. A vy, milý exhibicionisto, jestliže čtete náš článek, nebojte se a také se ozvěte. Rozhovor s vámi se na stránky letního Bystrčníku bude dokonale hodit. Samozřejmě i s fotografiemi.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?