Bystrčník » Drakometiáda 2

Sdílet
Drakometiáda 2

Bystrčník 20. 10. 2012 v 08.58 Témata: , , ,

V sobotu 20. října 2012 mají všechny děti možnost navštívit již druhý ročník komeťácké DRAKOMETIÁDY! Akce bude zahájena ve 13 hodin ve sportovním areálu při ZŠ Laštůvkova 77 v Brně – Bystrci. Odpoledne se opět zúčastní také děti z dětských domovů a hendikepovaní kamarádi z komeťáckého projektu Jsme jedna rodina. V případě příznivých podmínek se můžete těšit na překvapení.

Hlavní zábavou říjnového odpoledne bude velké pouštění draků. Děti, které si nestihnou do 20. října vyrobit svého draka doma, případně si jej vyrobit nemohly, nemusí smutnit. Přímo na místě na ně totiž budou čekat hotoví draci, které bude stačit pouze rychle složit.

Kromě pouštění draků se děti mohou zabavit i tradiční podzimní činností – výrobou zvířátek z kaštanů. Těšit se návštěvníci akce mohou také na soutěž o nejhezčího malovaného draka. V areálu bude umístěn kreslicí koutek, kde se děti budou pokoušet o nejnápaditější, nejbarevnější a jednoduše nejkrásnější draky. Obrázky budou následně vystaveny přímo v areálu školy. Pomocí hlasování naší poroty pak bude rozhodnuto o nejhezčím drakovi. Autoři tří nejpovedenějších obrázků budou odměněni.

Na malý dárek se mohou těšit všechny zúčastněné děti. Zajištěno bude také občerstvení. Generálním partnerem akce je společnost Delikomat, která se mimo jiné bude starat i o pitný režim přítomných dětí. Pokud bude hezké počasí, budou se opékat špekáčky, proto doporučujeme si s sebou vzít tyče či klacíky na opékání.

V případě velmi nepříznivého počasí se akce neuskuteční. V případě příznivého počasí se na vás těšíme s heslem „dobrou náladu s sebou!“¨

Zdroj: www.delikomat.cz

2 komentáře k příspěvku „Drakometiáda 2”

  1. Vláďa říká:

    Kdy že to proběhne? 2011 už tak nějak bylo 🙁

  2. admin říká:

    Uff, to je zas trapas. Opraveno a děkuji za upozornění.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?