Bystrčník » Dosta rozstřílela Napajedla, Přichystal dal hattrick

Sdílet
Dosta rozstřílela Napajedla, Přichystal dal hattrick

Bystrčník 3. 9. 2013 v 10.25 Témata: , , , , , ,

FC Dosta Bystrc Kníničky – TJ Fatra Slavia Napajedla 5:2 (3:0)
Muži – neděle 1.9. 2013 – 16,30 hod – MS divize, sk. D – 4. kolo

  • Branky: 4. Jirásek (PK), 11., 27. a 51. Přichystal, 60. Kugler – 71. Postava, 81. Kovář
  • ŽK: Košulič – Dulík, Zavadil, Semela, Kovář
  • Rozhodčí: Kondler – Slabý, Dorušák
  • Delegát: Laca
  • Střely na bránu: 10:3, mimo: 8:3, fauly: 12:14, rohy: 4:4, ofsajdy: 2:3
  • Dosta: Bogner – Outrata, Marák, Jirásek, Šíp (38. Lidmila) – Kugler (68. Hajn), Fousek – Doležel (65. Urbánek), Fiala (78. Šplíchal), Košulič – Přichystal (60. Dolina) Trenéři: Michal Kugler a Radek Toman
  • Napajedla: Krajča – Dulík, Zavadil, Postava, Bejtkovský, Huťka, Semela, Urbanovský, Žáček (15. Havránek), Pantálek, Kovář Trenér: Petr Zapletal

Dosta hrála s posledními Napajedly, měla soupeři co oplácet. V minulé sezóně od nich inkasovala deset branek. Letos se jim už tolik nedaří. Kromě nastřílených branek, měla Dosta ještě spoustu brankových příležitostí, mohla dosáhnout mnohem vyššího vítězství. Gólově udeřila hned na začátku, Přichystal se dostal do samostatného úniku, běžel sám na brankáře, byl podražen a z následné penalty se nemýlil kapitán Jirásek – 1:0. V 11. min. se Přichystal po přihrávce z pravé strany objevil opět sám před bránou a střelou k levé tyči zvýšil na 2:0. V 21. min. Přichystal znovu běžel sám, tentokrát však zakončoval vedle. Ve 28. min. nacentroval Outrata a zakončoval opět Přichystal – 3:0. Ve 35. byl zákeřně faulován Šíp, když jej Kovář úmyslně narazil na zábradlí na kraji hřiště. Ve 38. min. na nebezpečný rohový kop Košuliče nikdo nedosáhl. Ve 45. min. zmařil Krajča šanci Košuliče. Napajedla byla v prvním poločase bezzubá, Bognera hosté vůbec neprověřili, neměli žádnou šanci ani střelu na bránu.

Ve 49. zakončil brejk Přichystal mimo branku. V 52. min. završil Přichystal svůj gólový účet na třech trefách a znovu to bylo po samostatném úniku – 4:0. Byl tak u všech čtyř branek. V 60. vstřelil z hranice šestnáctky branku Kugler a korunoval tím svůj výborný výkon – 5:0. Kugler s Fouskem dobře bránili a notně tak podpořili vynikající obrannou linii. Napajedla se k ničemu nedostala a tak byl v tuto chvíli zápas rozhodnut. Za tohoto stavu prostřídal trenér Kugler několik hráčů a teprve poté se hosté dostali ke slovu. V 70. min. vstřelil branku Pavel Postava, potom co obešel dva hráče – 5:1. V 75. běžel sám na Krajču Urbánek, všichni čekali, že bude střílet, ten ale viděl nabíhajícího Dolinu a přihrávkou jej vybídl ke skórování, Dolina ale přestřelil. V 81. min. přišel centr z pravé strany, před Bognerem byl osamocený Kovář a měl snadnou práci – 5:2.

Dosta po výborném výkonu vysoko vyhrála, po čtyřech kolech zůstává bez prohry, v tabulce je s osmi body na třetí příčce. První je v počtu nastřílených branek, dosud jich bylo jedenáct, z nichž šest má na účtu Přichystal. Příští neděli zajíždí na hřiště osmého Pelhřimova, kde se jí daří.

Hodnocení Miroslava Procházky a Oldřicha Havlíčka

Text a fotografie jsme převzali ze stránek FC Dosta Bystrc-Kníničky s laskavým svolením pana Miroslava Procházky.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?