Bystrčník 2. 10. 2012 v 10.04 Témata: , , , , , , , ,

FC Dosta Bystrc-Kníničky – Slavoj TKZ Polná 2:4 (1:0)
Muži – neděle 30.9. 2012 – 15,30 hod – MS divize sk. D – 8. kolo (9. hrané)

• Delegát FAČR: Blažek
  • Střely na bránu: 6:7, mimo: 4:4, fauly: 11:12, rohy: 7:6, ofsajdy: 2:1
  • Bystrc: Kukleta – Fousek, Janíček, Drbal, Kubec – Fiala (83. Šural), Křivánek, Bárta, Dolina (60. Jiříkovský) – Zedníček (26. Kubíček), Košulič Trenéři: Mgr. Roman Kotol a Mgr. Miroslav Karpíšek
  • Polná: Skočdopole – Caha Robert, Urbánek, Kučera, Černý – Hron (85. Klimeš), Lovětínský, Pražák, Bambula – Kaplan, Kovář (76. Caha Jan) Trenér: Tomáš Kaplan

Na trávníku páté Dosty se představila jedenáctá Polná. Domácí prostředí nám velelo vyhrát, nakonec se ale zrodil překvapivý výsledek pro tým z Vysočiny. Ten svůj důraz často přeháněl až za meze pravidel. Při tvrdém střetu nám v 25. minutě zranil klíčového hráče Zedníčka, který opustil hřiště.

Dosta v první půli nezvýšila z několika příležitostí jednobrankové vedení a to vedlo k nezdaru. Polná zavelela k obratu, vyrovnala v prvních vteřinách druhé půle a po osmi minutách šla do vedení. To Dosta posléze srovnala, další góly byly pro ni nedostatkovým zbožím. Polná naopak trestala okénka v naší obraně a bystrcký tým v pátém duelu u Svratky poprvé prohrál.

Po devíti kolech patří Bystrci ve vyrovnané tabulce osmá pozice, která je varováním.