Bystrčník » Dosta doma klopýtla s Vyškovem

Sdílet
Dosta doma klopýtla s Vyškovem

Bystrčník 7. 5. 2012 v 08.13 Témata: , , , , , ,

Hráčský zápis Bystrce před utkáním nevěstil nic dobrého. V základním kádru chybělo šest stabilních hráčů, vesměs ze zdravotních důvodů. V obraně Dosta postrádala Smékala, Janíčka, Jiráska a Kaňu, v záloze Klusáka a v útoku Zedníčka. Jmenování jsou pilíři mužstva, jejich absence byla znát.

FC Dosta Bystrc-Kníničky – MFK Vyškov  0:1 (0:1)
Muži – sobota 5.5. 2012 – 16,30 hod – MS Divize sk. D – 23. kolo

  • Střely na bránu: 3:3, mimo: 4:2, fauly: 11:6, rohy: 4:5, ofsajdy: 2:3
  • ŽK: Sedláček – Voral
  • Diváci: 210
  • Rozhodčí: Reich – Ságl, Petr
  • Bystrc: Slanina – Marinč, Břežný, Bárta, Fousek – Křivánek, Šíma, Jiříkovský (68. Sedláček), Dolina – Ktratochvíl, Veselý  Trenéři: Mgr. Roman Kotol a Mgr. Miroslav Karpíšek
  • Vyškov: Kollár – Koláček, Voral, Hodinář, Baričák – Palla (90. Král), Hrušák, Žoček, Hradil (89. Václav Novotný) – Kropáček (75. Sigmund), Lička  Trenér: Waldemar Horváth

Dosta na jaře získala pouze sedm bodů, srovnání podzim – jaro nevyznívá dobře. Uhájení druhého místa bude zřejmě jen zbožným přáním.

Dosta hrála odvážně, Vyškov byl ale lepší na míči. Jeho úvodní šanci naše obrana ustála. Ta ale poskytla ve 20. min. více prostoru Pallovi, který pěknou střelou překonal Slaninu – 0:1. To byla klíčová chyba, kdo vstřelí první gól zápas vyhrává. Dosta se nedokázala v útočné fázi prosadit, Fousek hlavičkoval po rohovém kopu nad břevno, Jiříkovský neprostřelil obrannou hráz soupeře.

Ve 41. min. vychytal Slanina trestný kop Hodináře a náš vpád zakončil Veselý do rukou brankáře Kollára. Soupeř ve druhé půli nezaváhal, čelil naší bojovnosti. Likvidoval centry Doliny, střely Fouska a Marinče minuly cíl, Kratochvílovi nevyšly dva úniky a Veselý nepřesně zakončil přihrávku Doliny. V 74. min. pohlednou akci Vyškova zmařil Slanina, počkal si na střelu Hrušáka. Naše snaha skórovat byla neúspěšná. V 83. min. chytil Kollár hlavičku Veselého a v 86. min. vytáhl z pod břevna střelu Bárty na rohový kop. Dosta poctivě bojovala do posledních chvil, ale ani to k úspěchu nevedlo.

Hodnocení kronikáře oddílu pana Oldřicha Havlíčka

Zprávu jsme převzali ze stránek FC Dosta Bystrc-Kníničky s laskavým svolením pana Miroslava Procházky.

Související

Vyškovští dovezli ze hřiště bystrckého favorita vítězství
Dosta přišla o bod pět minut před koncem
Dosta na jaře lepí díry v sestavě

Zanechte komentář

3 + 3 = ?