Sdílet
Doprava v ulici Bystrcká stojí. Kvůli vykolejené tramvaji

Bystrčník 3. 8. 2015 v 13.51 Témata: , , , , , , , , ,

V zastávce Branka v ulici Bystrcká vykolejila tramvaj. Linky číslo 1 a 11 proto končí v zastávce Vozovna-Komín, odkud lidi dopraví náhradní autobusová doprava. Přejezd je neprůjezdný z obou stran také pro auta. „Zatím není jasné, kdy se provoz podaří obnovit,“ informovala mluvčí dopravního podniku Linda Hailichová.

Tramvaj vykolejila celým druhým vozem. Poškodila také zhruba sto metrů tratě v ulici Bystrcká v městské části Brno-Bystrc. „Na místě se snažíme vrátit tramvaj na koleje a trať opravit,“ uvedla mluvčí dopravního podniku.

Podle ní lze o příčině nehody zatím pouze spekulovat. Pravděpodobná je technická závada na druhém vozidle. „Pošození trati zatím nelze odhadnout,“ doplnila Hailichová.

Zřejmé také není, kdy se do ulice vrátí auta. „Lidi z tramvajových linek 1 a 11 zatím přepravíme náhradními autobusy,“ uvedla mluvčí.

Celý článek Markéty Turkové včetně fotogalerie najdete na stránkách Brněnského deníku Rovnost

Související

V Brně vykolejila tramvaj. Poškodila sto metrů tratě

Jeden komentář k příspěvku „Doprava v ulici Bystrcká stojí. Kvůli vykolejené tramvaji”

  1. civ říká:

    Houby technicka zavada, tramvajak jel jak prase.
    Jezdim tam denne rano a vecer zpet z prace. Tramvajaci v nekterych usecich jedou jak hovada. Nekolikrat jsem si uz narazil zebra o tyce a videl nekolik lidi spadnout na zem pri tech jejich jizdach. Byla to jen otazka casu, kdy to vykoleji. Ta trat v nekterych mistech neni zrovna v nejlepsim stavu, ale oni tam jezdi jak silenci. Kdyz si stoupnete do druheho vozu dozadu, tak tam litate jak opice na vetvi.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?