Sdílet
Deštivý Den pro rodiny

Bystrčník 11. 6. 2012 v 08.02 Témata: , , , , , , ,

I přes deštivé počasí se v sobotu 9. června uskutečnil druhý ročník Dne pro rodiny, pořádaný Klubem rodičů ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci. Zvýšená hladina potoka Vrbovce, přes který vedla trasa stezky, dokonce donutila organizátory postavit sice narychlo improvizovaný, přesto však takřka dokonalý most.

Déšť bohužel odradil velkou část lidí, ale ti odvážní, co přece jen přišli, si užili hádanek, závodů s kolochodkami, ježdění na ponících, malování na obličej, policejního auta i slíbeného opékání špekáčků.

„Rozdali jsme jen 38 soutěžních kartiček,“ řekla členka klubu Hana Jindrová. „Nižší účast nás mrzí, ale pro odvážné děti, které se deště nebojí, to mělo své výhody. Mohly si alespoň na ponících zajezdit déle. Díky velkorysosti sponzorů ani tak akce nebyla ztrátová.“

Na pořádání Dne pro rodiny přispěla společnost Oriflame, jezdecký klub Eliot, ČESMAD Bohemia a město Brno. Výtěžek z akcí, pořádaných Klubem rodičů, jde ve prospěch základní školy na Heyrovského 32 v Bystrci. Fotogalerii z akce najdete na stránkách Klubu a na plus.google.com.

Související

Den pro rodiny se koná i přes přeháňky
Šarády, hry, špekáčky: Den pro rodiny

Zanechte komentář

3 + 3 = ?