Bystrčník » Děsivější, špekáčkovitější a s pečenými hady – třetí Upíří stezka už si na vás brousí zuby!

Sdílet
Děsivější, špekáčkovitější a s pečenými hady – třetí Upíří stezka už si na vás brousí zuby!

Bystrčník 29. 10. 2013 v 09.48 Témata: , ,

upiri-stezka-III-grafika-BN-2-824

Delší, strašidelnější, špekáčkovitější a dokonce s pečenými hady – takový  bude třetí ročník Upíří stezky. Na všechny nebojácné děti z Bystrce a okolí si už brousí zuby hejno démonů a přízraků. Kdo bude mít navrch?

Přijďte se znovu utkat se strašidly na již třetí ročník Upíří stezky, hrůzostrašné procházky setmělým lesem, na níž na vás číhá nejedno nebezpečí. Startuje se v sobotu 2. listopadu od 16:30 do 19:30 od konečné tramvaje Ečerova v Brně-Bystrci (49°13’1.351″N, 16°30’38.218″E, mapy.cz/s/8EXK). Na konci napínavé, asi 1,5 kilometru dlouhé cesty na vás čeká nejen úleva od strachu, ale také opékaní hadi a další občerstvení.

Upíří stezkou se mohou vydat děti menší i větší, nejlépe s doprovodem rodičů. Procházka je asi 1,5 kilometru (půl hodiny) dlouhá. Trasa není sjízdná kočárkem, fungující svítilna a dobré boty jsou nezbytné. Doporučujeme přijít až po setmění, vyhnete se davům a strašidla si lépe užijete.

Vstupné 45 korun za dítě, výtěžek jde ve prospěch základní školy Heyrovského. Podrobné informace najdete na www.krap32.cz, dotazy vám rádi zodpovíme na info@krap32.cz.

Těšíme se na vaši sladkou krev!

Michaela Lužová, Viktor Lošťák
Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32
www.krap32.cz

Zanechte komentář

3 + 3 = ?