Sdílet
Čupakabra v Kohoutovicích?

Bystrčník 8. 4. 2015 v 20.41 Témata: , , , ,

Zmutovaný potkan, kuna-albín nebo čupakabra? Uprchl neznámý tvor z utajovaných laboratoří vedených vládním spiknutím? Co se skrývá v temných kohoutovických lesích? Tutlá zoologická zahrada zmizení nebezpečného zvířete? Podnikne městská část kroky k ochraně svých obyvatel?

Tajemné zvíře děsí návštěvníky kohoutovicích lesů. V okolí městské části se potuluje podivný bílý tvor, poněkud připomínající vychrtlého psa. O psa však podle názoru těch, kteří se prazvláštním stvořením setkali, nejde. Záhadné zjevení se podařilo zachytit na fotografiích, ty však nic neobjasňují, naopak vybízejí k ještě divočejším teoriím.

„Víte někdo, co to je?“ ptá se autorka snímků Kateřina Pacáková. S živočichem se setkala na Velikonoční pondělí.

„Pes to rozhodně nebyl. Tohle zvířátko bylo dost plaché a bylo dost obtížné se k němu přiblížit, abych ho vůbec vyfotila,“ popsala blízké setkání paní Pacáková. Své fotografie zveřejnila na sociálních sítích.

10269253_10200346176573307_7794494499442785462_o 11056444_10200346177253324_2074599577966988868_o 11149770_10200346178853364_2488333720771216654_o

Přestože je tvor na snímcích dobře k rozpoznání, nepřipomíná žádné ze zvířat, jež by se mohlo v lesích běžně vyskytovat. Podle lidí z Kohoutovic by snad mohlo jít o jezevce-albína, případně kunu či lasici. Je také možné, že se jedná o zvíře uprchlé ze zoologické zahrady, myslí si někteří. Objevily se i teorie, podle nichž je na fotografiích geneticky zmutovaný potkan, což právě v Kohoutovicích rozhodně není vyloučeno. Další lidé se dokonce domnívají, že by mohlo jít o kohoutovickou verzi čupakabry, legendární nestvůry vyskytující se v severní a jižní Americe.

Záhadná příšera děsí jen svým zjevem, nikoli agresivitou. Tvor je veliký asi jako kočka a před návštěvníky lesa se ukrývá či prchá.

-vl-, zdroj, foto: Kateřina Pacáková

53 komentářů k příspěvku „Čupakabra v Kohoutovicích?”

 1. Mirka Brázdová říká:

  V diskuzích jsem se dočetla, že myslivci chtějí toto zvíře zastřelit. Je to opravdu nutné? Proč ho neodchytnou uspávací střelou? To se musí hned zabíjet, když nikdo neví co to je za zvíře? Nestačí myslivcům ty tisíce zabitých zajíců, srn, divočáků?

 2. MK říká:

  Bullterier na volno a bez náhubku, paní věděla proč ten příspěvek radši smazat.

 3. Nicol hofman říká:

  On ví proč se bat lidi umí jen zabijen nevine tvory. Hnus.

 4. HE říká:

  A uvědomujete si, v jak špatném zdravotním stavu to chůdě je? Vždyť je to kost a kůže, srst žádná. Bůh ví, jak dlouho už si není schopno sehnat potravu, jak dlouho už takto trpí. Muselo si protrpět takovým utrpením, o kterém se nám ani nepodaří přemýšlet. „Hnus“ je pomluvit někoho, o jehož práci nic nevíte. Správný myslivec se stará o zvěř po celý rok, zejména v zimě, udržuje „zdravé počty“, nikdy neodstřeluje bez rozmyslu.
  Pokud je to jezevec napadený svrabem, je na místě mu pomoci zastřelením. Dovedete si představit, že divoké zvíře odchytnete a léčíte z kožních problémů? Dovedete si představit ten stres? S nejvyšší pravděpodobností by z něho pošel. Odstřel je pro něj vykoupením.

 5. Michael Piskor říká:

  To zvíře nejspíš hodně trpí a asi pojde, možná hlady. To je utrpení. odstřel je vykoupení.

 6. vysm říká:

  ..pokud je to …
  ano pokud je to nemocné zvíře, pak by se mu mělo pomoc, pokud to lze, případně i uspáním, ale proč to zvíře nejdřív neodchytit a nezjistit, co to je a co mu je a pak teprve případně utrácet, ne?

 7. Alex říká:

  Má právo na život a mě nepřipadá že je vůči lidem ne bezpečné lesaci a hajní mě štvou každý ho by hnet zabíjeli zabíjí zvířátka a to je odporný chudák malí bojí se a lidé bi ho zabili proč ze vipada jak vipada jikak ??? Možná by šlo ho odchitit aby díl dobře péči a vše co potřebuje na přežití to spíš Brno zoo než ho zabíjet!!

 8. MM říká:

  Sejmout šmejda bílýho. Žádný svinstvo z vesmíru tu nechcem. Všichni chlapi, co chtěj aby jejich maminy mohly v klidu rodit a kojit děcka a děcka chodit do lesa a nebát se ňákejch potvor, hlaste se. Výprava vyrazí v neděli, berte zbraně, dostanem ho, hajzla. Pamatujte, jestli to krvácí, dá se to i zabít.

 9. Honza Zeman říká:

  ALEX – obávám se, že váš příspěvek nemá hlavu ani patu, o gramatice nemluvě. Dáváte češtině pěkně na zadek.

 10. Alex říká:

  Honza Zeman nemají právo to zabíjet je dobrý to uspat a vzít na veteránů kde zvířátko ví šetří a zjistí jeho zdravotní v stav jak na tom zdravotně je a po ví šetření ho případě léčit .když koukam na všechny fotky vidím křemence bulleriera bílého .Ten pes za to nemůže ze ho někdo ví hodil .

 11. Alex říká:

  MM -co to je ??? Sejmout šmejda bílýho.Žádný svinstvo z vesmíru tu nechceme. Myslím že jste vedle a nechápu jaký svinstvo z vesmíru ??? Chudák malí je potřeba ho odchyt a vzít na veteránů já vidím křemence Bullteriera bílého je to kříženec Bullterier !!!hubení až na kost chudák.

 12. Chabrus říká:

  Prdlajs ubohý zvířátko. Jestli je to vyhladovělý pitbul tak mě bezevšeho napadne a budu rád když dostanu jen vzteklinu.
  Do toho lesa nejdu ani zanic. Doufám, že zůstane v lese u Kohoutovic a nepoleze k Bystrci. Bestie.

 13. Honzina říká:

  Lidem je vlastní ničit všechno, co neznají nebo čemu nerozumějí. Ať už je ten tvor cokoli, tak by bylo potřeba tvora prohlédnout veterinárně, případně vyléčit a nechat žít v zajetí do konce života protože s tímto vzhledem se už teď stal terčem psychicky labilních jedinců.

 14. Josef Tousar říká:

  Jestli se objevil na Velikonoční pondělí, mohl by to být Beránek Boží.

 15. Alex říká:

  Charbus to co píše té je hnus četl jste článek před lidmi utíká to znamená že se bojí nikdo nepsal že útočí nikdo nepsal že je pitbul ten vipada jinak v zhlednem, já mám zato že jede o křížence psa bullerier ne může zato že ho někdo vihodil jak jsem psal je důležité ho uspat šipkou a nebo odchitit do klece z jídlem a vzít na veteránů nechat ho ví šetřit jaký je jeho zdravotní v zhav a případě léčbu u veterináře bi ho prohledli a zjistili co je to za zvířátko zda pes křížení nebo jiní druh pokud by šlo o jiní druh zvířátka ne o psa křížence mohli bi ho umístit do zoo Brně to mě napadlo proč zabíjet ho když bi šel třeba ví léčit a mohl se dobrých podmínkách a péči dožít v zoo Brno?? Vadí mě jak někteří lidé jsou krutý zlí k něčemu co je na pohled jiné ale on je hubení a jak jde vidět na fotce hledá pod listí potravu .Kdyby to šlo zajedu táním a nabídnuta mu konzervu pro psi na krmil bych ho kdyby věděl kde je snažil by se ho na krmit pomoc jemu já nevím kde je na jakým místě se pohibuje .Ti co to vědy kde je mohli mu zkusit dat konzervu určitě bi si dal chudáček malí .

 16. Radka říká:

  Josef Tousar: 😀

 17. klobouk71 říká:

  Vážení přátelé, sousedé, bratři a sestry, je potřeba vyrazit do lesa a skoncovat s vetřelcem, který se tu potuluje. Nežijeme v Severní ani v Jižní Americe. Nejsme zvědaví na to, aby se nám po lese potulovaly krvelačné šelmy. Nežijeme ani na Marsu, aby se nám po lesích potulovala kdejaká monstra. Vytáhneme do boje a zatočíme s ním. Aby se nebály naše ženy chodit na houby, děti na maliny a naše babičky na klestí. Spojme se a v neděli přijďme v hojném počtu. Děkuji Vám.

 18. Chabrus říká:

  Jasně, jdeme, picnem všechno co se hne :DDD

 19. Mirka Brázdová říká:

  klobouk71 Vy jste v nějaké sektě? Jinak si nemůžu vysvětlit váš koment. Nevím, jestli se mám smát, nebo plakat nad vaším přístupem!

 20. Alex říká:

  Tak už ví co to je chudák jezevec zřejmě ho někdo ví hodil tomhle stavu bude odchyt a odvezení na vetetinu kde se ví šetří a zjistí se vice o jeho zdravotním stavů případě léčba. Akce zabíjení si od pusté nic se zabíjet nebude pokusí se zachrat !!!

 21. Alex říká:

  Kloubouk71 zabíjení si od pusté nic se zabíjet nebude zjistil že je to jezevec a pokud vím je chráněni bude odchyt nesmí ho zabít měl by ho vidět veterinář jakém je stavů případě zdá půjde zachránit a léčit pokud vím Brno ma i ZOO kde by ho mohli mít péči to mě na pádlo určité by lidé zajimo jak na tom jezevec je jak se mu daří rady by ho viděli ti co jim záleží aby žil a bil zdraví .

 22. Nigel Marwin říká:

  Ježiši a kdo má platit léčby takové stvůry?
  Ať už to někdo odpráskne, mám z toho strach!

 23. ochránce češtiny říká:

  Alex : Váš příspěvek by měl znít asi takto : Zabíjení si odpusťte, nic se zabíjet nebude. Zjistil jsem, že je to jezevec a pokud vím, je chráněn. Bude odchycen, nesmí být zabit. Měl by ho vidět veterinář v jakém je stavu, případně zda půjde zachránit a léčit. pokud vím, Brno má i ZOO, kde by ho mohli mít v péči. To mě napadlo, určitě by lidi zajímalo, jak na tom jezevec je, jak se mu daří. Rádi by ho viděli ti, co jim záleží na tom, aby žil a byl zdravý.
  Nějak tak by to mělo být.
  ALEXI – vy jste z nějaké sekty, že píšete takovým podivným jazykem?

 24. Honza Zeman říká:

  ALEXI – pořád tady píšete o tom, že je to jezevec a že ho budou léčit v ZOO Brno. A jak to víte? Už jste psal do ZOO? Co vám napsali? Budou ho léčit? Kdo tu léčbu zaplatí? Vy snad? Jak víte, že je to jezevec? Psal jste i o tom ,že je to pes, kříženec. TAK CO TO TEDY JE? Jak víte, že to ještě žije, co? Možná už to dávno uhynulo.

 25. Alex říká:

  ochránce češtiny – ne chápu proč jsi myslíte že jsem že sekty jen pro to že mám zvláštní psaní nebo ví jadřeni .Uvádíme že jsou lidé ně kteří tak zlí krutý že vše musí zabíjet a nedají mu šanci na život ad je to jezevce či jiní tvor zvířátko .Bylo zjištěno že je to jezevec má právo žít pokud se ho podaří zachranit a ví léčit bude to úžasné skvěle ho vidět že se s toho dostane .bílo bi skvěle ho odchitit a odvez na veteránů kde ho ví šetří a jakou léčbu mu nasadí čím léčit .Otázka je jsli půjde ho zachránit !!! Jeslí není pozdě !! Hned ho zabít aniž by ne bil prohlédli u veterináře je z rudné ohavné Jezevec je chráněni vadí mě když někteří zabíjí pro zábavu zvířátka nebo na trofeje je to hnus odporné bohužel jsou hajní lesaci co zabíjí zvířátka a jiné skupiny lidí co si libují zabíjení zvířátek zdravých jedinců .Tenhle jezevec potřebuje péči a záchranu !!!

 26. Tomáš Ruprecht říká:

  Tak udělejme rojnici a nanděme ho! Já bych panu jezevci založil FB profil, založíme sbírku a seženeme prachy na léčení a budeme mít v ZOO světovou raritu, za kterou sem budou jezdit mraky lidí. Dneska je pěkně, stejně jsem chtěl jít na trip, tak se projdu po kohoutovických lesích a zkusím ho lokalizovat… jenže abychom jej mohli sledoval průběžně, potřebujeme GPS lokátor (a ten není levná záležitost, bratru 3500 Kč). Pak by lidé z okolí mohli pana jezevce sledovat na Google mapách, kde právě tripuje, a případně by mohli zajít na trip za ním jej osobně navštívit, dát mu nějaké kompatibilní žrádlo apod. Pane Alexi, nevíte, jaké pochoutky smí pan jezevec sníst, aby byl zcela v pohodě a ready? Tohle mne říká wikipedia: Je velmi čistotný – trus ukládá mimo noru, neobjevují se zde ani zbytky potravy na rozdíl třeba od nor lišek. Živí se hmyzem, dešťovkami, hraboši, vejci, semeny, houbami, kořínky, občas i zdechlinou – je všežravec 🙂 Co Vy na to pane ALexi… a obligatorní otázka: A co na to Honza Zeman? 🙂

 27. Honza Zeman říká:

  A kdo tu léčbu zaplatí, vy snad? A už jste psal nebo volal do té ZOO, jestli ho přijmou?

 28. zlost říká:

  Celkem jste mě tu pobavili…Čupakabra? Jako fakt? A ty vaše komentáře typu „okamžitě to musíme zabít“, „krvelačná bestie“, jako uvědomujete si co vůbec píšete? Mě se zdá že ne, protože tohle není normální! Co kdyby vy jste neměli co jest, byli kost a kůže, a měli jste špatnou kůži? Taky by se vám nelíbilo kdyby po vás šlo X lidí a chtělo vás zabít -_- Pak to má na tom světě normálně fungovat -_-

 29. Alex říká:

  tak mě záleží na tom aby se pokusili ho zachránit ad je to jezevec či křížení pes než aby se hned zabíjel pokusit zda se podaří zachránit léčením .Te věci nemohu dělat nic nemám místo prostor pro něj pro nemocného pacienta .Pokud vím odchit mají na starost policie případě když bi se podařil od chitit u veterináře by zjistili jak na tom je zdravotně přibližně stáří zda je to jezevec nebo pes kříženec .To že je to že prý jezevec tvrdí hajní kteří po něm už pátrají Abi ho do chytly to mě podepsali nafacebook útulek Brno .Jsou tu nesrovnalosti jezevec nemá delší nohy ma je kráčí a ma kulaté malé uši tenhle bílí ma uši delší do špice jako pes kříženec ma delší nohy než jezevec .Mám zato že policie ma má starost odchit nebo hajní a po případě zařídit kde bude umístěny a kde bude i léčení !!! Mě jde o to ho pokusit zachránit a doufám že ti co mají odchit práci jako police či hajní se postarají o vše jako je odchit umístění a léčba !!!NNevím co vám vadí že chci aby ho zachránili!!!

 30. Tomáš Ruprecht říká:

  Japonští turisté by v našem Zoo Safari nestačili žhavit své Canony a Nikony a Vy chcete tento vzácný klenot terminovat? Jste naprostí looseři! Honza Zeman: vy jako zkušený státní manažer byste se mohl ujmout založení veřejné sbírky (ty zákonné povinnosti já neznám, maximálně bych mohl skáknout na Veveří založit transparentní účet, kam by lidé mohli posílat peníze na záchranu tohoto super extra třída jezevce, já bych tak 200 Kč poslal, ale až příští středu, kdy mne dojde výplata; jistě by lidé, kteří mají zájem o budování dobrých vztahů s jezevci poslali obdobnou částku a takovýchto jezevec-kompatibilních lidí je tu jistě alespoň sto a to je 20 000 Kč a to jistě bude stačit na léčbu a případnou rekonvalescenci tohoto jezevce…

 31. Tomáš Ruprecht říká:

  P.S.: ad transparentní účet: já už jeden mám (https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2000367362 – ne, nebojte, výplatu si nechávám posílat na jiný účet, tento jsem si založil jen tak z hecu a páč je zdarma tak ho nechávám žít dál svým životem 🙂 ). Jenže je veden na mé jméno a mohl by s tím být problém. Navíc, by mne bystrčáci a kohoutovičáci mohli podezřívat, že bych s těma prachama, co se vyberou, mohl zdrhnout za Viktorem (pozn. red.: né Lošťákem 🙂 , alébrž Koženým 🙂 ) na Bahamy a z léčby jezevce by nebylo nic 🙁

  Navrhuju tedy založit občanské sdružení (tedy vlastně dle Nového Občanského Zákoníku spolek – ale nového občana jsem si ještě takto do detailu nestudoval) a v rámci tohoto spolku uspořádat veřejnou sbírku:

  A) hotovostní: tj. lidé v ulicích s kasičkama
  B) bezhotovostní: transparentní bankovní účet založený na dobu určitou pouze po dobu této sbírky s tím, že by se domluvil notář, který by jako jediný měl právo peníze vybrat do notářské úschovy (v den ukončení sbírky) a smluvně by mohl peníze vydat pouze na léčbu tohoto zvířete – jezevce. Nový občan naštěstí uvolňuje lidem ruce k opravdu libovolným smluvním vztahům, tak by to jistě nebyl právní problém to takto ošetřit 🙂

 32. Honza Zeman říká:

  Hlavně nevěřte notářům. Jeden už zpronevěřil lidem uložené peníze na koupi bytu.

 33. Alex říká:

  Informace nové jak na tom je ne jsou jeslí ho našli od chytili pokud už není pozdě tím muslim jeslí ne posel !! No je hrozném stavu na pokraji smrtí kdo ví jak dlouho je na tom jemu jasné že můžou toho lide zneužít z borku peněz na jeho záchranu a kdo ví jeslí vůbec by ti peníze určení pro jeho záchranu bílí a použili se pro něj .Jak říkám může bít už pozdě měl se zachránit v čas nojo fotí se a nezachránil .Už nemá čemu reagovat jen si děláte stojí srandu je to hnus.

 34. Honza Zeman říká:

  Jestli je to jezevec albín, tak by jej mohli vypreparovat a vycpát a dát do Moravského zemského muzea. Už tam mají i krtka albína. A já jednou viděl v na Ústředním hřbitově i veverku albínku.

 35. Tomáš Ruprecht říká:

  Alexi, Vy mne neznáte, ale já si srandu nedělám, vůbec netušíte, čeho všeho jsem schopen. Lidé kolem mne mne berou za regulérního Magora (v dobrém slova smyslu), takže když řeknu, že uděláme spolek, tak jej klidně můžeme založit.

  Musíme být na to ovšem minimálně 3 lidé. Vy jistě budete PRO, když Vám jde o věc záchrany tohoto zvířátka, takže mne, prosím napište na mail tomas_ruprecht@centrum.cz své pravé občanské jméno a rodné číslo plus trvalý pobyt a sežeňte, prosím, ještě jednoho člověka, abychom byli 3.

  Dále musíme zjistit, zda brněnská ZOO má povinnost toto zvíře přijnout, nebo kdo ze zákona má povinnost se tohoto ohroženého zvířete ujmout. Následně, jakmile budeme přesně vědět postup, můžeme operativně udělat tu veřejnou sbírku, doufejme, že se dá ta sbírka provádět i před přidělením IČ spolku ze strany ministerstva vnitra tak, aby se vybralo dost peněz ještě než bude pozdě. Jelikož se může jednat o nebezpečí z prodlení, tak možná an toto zákon také nějak pamatuje a je tam moc proměnných a já nejsem právník, tak to bude asi dost záhul udělat vše tak, abychom neskončili za katrem a přitom dokázali udělat nějakou dobrou věc!

  Pokud myslíte celou věc vážně, tak se těším na spolupráci, a hned v pondělí po práci bych zkusit zavolat na zelenou linku ministerstva vnitra (mvcr.cz) ohledně těch spolků, zda je reálné udělat to nějakým zrychleným řízením, protože důvod založení spolku (jezevec) je defecto každým dnem ohrožen na životě a hrozí nebezpečí z prodlení. Snad to nějak dáme!

  Alexi a prosím, nebuďte tak skeptický vůči lidem – netušíte, že je tu spousta aktivních lidí, kterým nejsou věci šumák a kteří rádi podpoří dobrou věc 🙂

 36. Honza Zeman říká:

  To je všechno moc hezký, ale fakticky nevíme, jestli to zvíře ještě žije, či uhynulo. Taky jej mohl už i někdo zastřelit a někde zakopat.

 37. MM říká:

  Poslední zprávy kladou výskyt monstra do oblasti Stamicovy ulice. Bohužel další zvěsti jsou opravdu nepříjemné – stvůra už dlouho nebyla vidět. To by mohlo naznačovat, že nakladla vejce a sedí na nich. Jistě víte, co by to znamenalo.

 38. Honza Zeman říká:

  A safra, to mě nenapadlo.

 39. Tomáš Ruprecht říká:

  Honza Zeman: z Vašich příspěvků to pomalu vypadá, že tady každý druhý občan má zbroják a krochnu 🙂 Přitom dle celorepublikového průměru by v Bástru mělo mít zbraň pouze kolem 600 lidí a pochybuju, že by se tam našel nějaký dementní omezenec, kterého ten bystroň natolik iritoval, že by byl schopen jej zastřelit, to fakt asi nee…

 40. Tomáš Ruprecht říká:

  Kohoutovičák roku 2015 🙂 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204306318286312&l=c683ce21cb

 41. Honza Zeman říká:

  Pane Ruprechte, horší jsou ti, co zbroják nemají, přesto mají krochnu.

 42. Honza Zeman říká:

  http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-lide-patrali-po-zabich-stopach-zvirata-se-pred-nimi-schovala-20150409.html

 43. Drahuš říká:

  „To by mohlo naznačovat, že nakladla vejce a sedí na nich. Jistě víte, co by to znamenalo.“ slova pana MM…Opravdu děláte jako už by to někoho zabilo -_- Přitom to zvíře se bojí a utíká před lidmi, takže furt nechápu proč to chcete zabít…-_- Asi nemáte kousek soucitu nic..

 44. Ane říká:

  Ahoj, omlouvám se pokud můj názor někoho urazí nebo tak, ale podle mého je to na kost vychrtlí bullterier a těm, co tu píšou: ,,Zabít to monstrum…atd.“, tak těm bych řekla že to oni jsou ty monstra která chtějí zabíjet a dělá se mi z nich špatně. Proč by jste ho chtěli zabít? Nebylo by lepší ho uspat, zjistit jestli je to pes, jezevec, nebo cokoliv dalšího a taky zjistit co tomu je?

 45. Honza Zeman říká:

  Pořád je tu ta otázka, na kterou jsem nedostal odpověď. Kdo tu léčbu zaplatí? Vy snad? A co když je to nemocné a nakazí další zvířata v lese? Jste pro, aby roznášelo třeba vzteklinu? Pokud je to pes, kde je jeho majitel? A pokud je to pes, můžou jej myslivci v klidu odstřelit a budou v právu.

 46. Ane říká:

  A víte jistě že je to nemocné? Pokud je to pes, nemusí být nemocný, ale pouze vyhladovělí a pokud se to pohybuje pořád okolo toho samého místa dávalo by to smysl, protože pes se drží v okolí místa kde ho vyhodili majitelé kdyby se pro něj vrátili. A kdyby to mělo vzteklinu bylo by to nejspíš agresivní a vidíte že by to bylo agresivní? Proto bych byla spíše pro uspání a zjištění co to je a (pokud)co tomu je, potom případně řešit co s tím dál.

 47. HZ říká:

  asi to odstřelí myslivci a bude po problému. Jestli už to neuhynulo hlady..

 48. Alex říká:

  To zvířátko nemá prašivinu jak píšou prašivinu má tom nejhorším stadiju blbost zvířátko prašivinu má i napadení oči a já vidím krásnou čistou kůži a krásní oči on je dost vyhuble hubení .Nebezpeční není vůbec vůči lidem ne útočí před lidmi utíká psali boji se tak že nechápou proč ho chtete ví zlí lidé zrůdy zabít ??? Jste tak odporný ohavný že chcete zabít zvířátko jenom kvůli tomu jak vipada on není bestije zrůda to ví lidé co chtějí ho zabít ví jde zrůdy bestije já vidím že nemá prašivinu žádném stádiu ma krásnou kůži čistou a krásné oči jen je hubení a to dost v lese jídla chudák moc není snaží se uživit na jíst hledá pod listí já nevidím jezefce vidím psa křížence .Ví lidé se nikdy ne změní té vše musíte zabíjet a ničit kde kdo si pořizuje zbraň a pak zabíjí i střílí po lidech.Štvou mě ky hloupé trapné odporné řeči oněm cosi napsal že je to holka chudák potřebuje jídlo aby přibrali mělo sílu a ví zlí lidé chcete to zabit nedovím se že se bojí a za lehlo kdo ví teba je už pozdě chudák malí .Ví lidé jste tak zlí !!!

 49. HZ říká:

  ALEX – jakým to mluvíte jazykem? Vůbec tomu, co píšete, nerozumím. Znáte vůbec češtinu? Měkké a tvrdé, i, y? To vám nic neříká, že? Už ty vaše nesmysly číst nebudu.

 50. Nigel Marwin říká:

  Obávám se, že ta VĚC není nakažená prašivinou, nýbrž virem z kosmu! Aby to na lovu nedopadlo takhle!:
  https://www.youtube.com/watch?v=_piYJAGQImc

 51. HZ říká:

  PRO RUP RUPRECHTA http://www.novinky.cz/krimi/367139-penize-okradenych-klientu-advokata-jsou-nenavratne-pryc.html

 52. Kateřina říká:

  Ví se, jak to nakonec se zvířetem nakonec dopadlo? Bylo zastřeleno, zachráněno nebo se pohybuje v lesích dál?

 53. Viktor říká:

  Pokud vím, už ho nikdo neviděl. Asi tam někde číhá.

Zanechte komentář

3 + 3 = ?