Bystrčník » Bystrc bez budek

Sdílet
Bystrc bez budek

Bystrčník 30. 5. 2018 v 05.29

Doba jde dopředu a Bystrc letos opustí civilizační výdobytek v podobě většiny telefonních budek. Ty poslední 4 (z 5 kusů), které v Bystrci zbyly, jsou využívany tak málo, že je nerentabilní jejich údržba a provoz. V rámci programu Optimalizace 2018 společnosti O2 budou během letoška demontovány. Pokud chcete dětem ještě stihnout ukázat, jak taková budka vypadá a k čemu se v minulém století používala, je nejvyšší čas. Poslední mohykán zůstane na Náměstí 28. dubna a může být použit třeba ke kontaktování Policie 😉.

 

R.I.P

 

 

Foltýnova

Fleischnerova

Heyrovského

Teyschlova

Milan Krátký

 

4 komentáře k příspěvku „Bystrc bez budek”

 1. Michael Piskor říká:

  To mě mrzí. Občas jsem z budek volal.

 2. Josef Strubl říká:

  Škoda, že zůstane zrovna ta, která je uprostřed chodníku a zavazí chodcům i zimní údržbě.

 3. Anonym říká:

  Proč zůstane zrovna na Náměstí 28. dubna. Nejenže, jak bylo řečeno, zavazí uprostřed chodníku, ale zároveň zrovna tam můžeme na policii rovnou zvonit. Když už, tak zachování budky na Foltýnově či Teyschlově by mělo podle mě větší smysl.

 4. Tomáš Ruprecht říká:

  Já už na logiku dávno rezignoval u korporátů či státní správy 🙂 Je jasné, že funknčně ta budka sutečně k NIČEMU NENÍ. Pokud mne bude téct do bot a budu chtít zavolat třeba záchranku, tak je skutečně asi lepší cinknout na státní policii a ta je jistě s to tu záchranku zavolat – jiný opravdový důvod než-li muzejní exponát tu nevidím a nevidím důvod proč mít po-uliční museum tady v Bástru 🙂

Zanechte komentář

3 + 3 = ?