Bystrčník » AHOY na přehradě, láká Brňany nový podnik. Nabídne pláž, klub, bar a nepřetržitý letní program

Sdílet
AHOY na přehradě, láká Brňany nový podnik. Nabídne pláž, klub, bar a nepřetržitý letní program

Bystrčník 26. 5. 2015 v 19.47 Témata: , , , , , , ,

V pátek 22. května otevřel na Brněnské přehradě své brány nový podnik s názvem AHOY. Na oblíbeném výletním místě vznikl po kompletní rekonstrukci unikátní prostor, který kombinuje letní atmosféru s klubovým programem a rekreační zónou. V areálu o rozloze 1500 m2 návštěvníci naleznou bar, klub, pláž, letní kino i beach volleyballový kurt. Kromě místa pro odpočinek nabídne AHOY i pravidelný kulturní a hudební program.

Mezi hlavní atrakce nového podniku patří písečná pláž, letní drinky a open-air hudební program. Ten bude stabilní součástí letní sezóny, kdy většina klasických klubů omezuje provoz a redukuje programovou složku.

„Až doteď museli v létě Brňané za dobrou hudbou jezdit na festivaly, nebo naopak vyčkávat na ojedinělé a ne zcela letně laděné klubové koncerty. V AHOY si budou moci užít čerstvý vánek, svěží koktejly i každodenní zábavu,“ vysvětluje Lukáš Stara, provozovatel klubu AHOY.

Pro hudební produkci je v areálu připraveno vnitřní i venkovní pódium, takže program neohrozí ani zhoršené povětrnostní podmínky. Prostor je navíc členěný na několik funkčních zón, které dají návštěvníkům možnost si vybrat mezi aktivní zábavou, nebo odpočinkem. Zatímco sportovci ocení beach voleyballový kurt, zájemce o klid zaujme písečná pláž a letní zahrádka.

AHOY program láká na filmové projekce, koncerty i dětská představení

Každé pondělí a úterý se AHOY promění v letní kino. Středy a čtvrtky se bude přehrada vlnit v rytmu disca, soul a r´n´b party. Koncertům a live open-air akcí jsou vyhrazeny pátky a soboty, nedělní odpoledne pak budou patřit dětem a rodinným akcím. „

Program jsme záměrně sestavili tak, aby si v něm každý Brňan vybral alespoň jednou za léto svou srdcovou akci. Nechceme se uzavírat do žánrových škatulek, protože ty prostě k letní pohodě na Priglu nepatří,“ dodává David Novotný, dramaturg klubu AHOY.

Mezi nejbližší připravované akce patří 29. května exkluzivní open-air vystoupení rappera Rytmuse. Začátek června pak přehradu oblehnou příznivci elektroniky. Ti se sem chystají na festival Echoes a headlinera Slow Magic. Dynamický zážitek poskytne 19. června swingová tančírna pod širým nebem a den o později i přehlídka VIBE, která se zaměřuje na progresivní house.

PROGRAMOVÉ SCHÉMA KLUBU AHOY

  • Pondělky: CULT MONDAY – letní kino – kultovní filmové hity
  • Úterky: COMEDY TUESDAY – letní kino – filmové komedie
  • Středy: SEASIDE PARTY – open-air party s DJs
  • Čtvrtky: DISCO DOCK – disco, soul a r´n´b party
  • Pátky: LIVE SHOWS – koncerty a top akce
  • Soboty: HOUSE OF STRONGBOW – koncerty a top open-air akce
  • Neděle: AHOY FAMILY – odpolední program pro rodiny s dětmi (divadla, klauni)

Veronika Duchoňová
PR Manager, Level B production
klub AHOY, + 420 734 622 897
www.facebook.com/ahoybrnowww.ahoybrno.cz

Zanechte komentář

3 + 3 = ?